HOME » Paracetamol tabletten 500 mg - 50 tabletten

Paracetamol tabletten 500 mg - 50 tabletten

€ 1,95

De werkzame stof in Paracetamol is paracetamol.
Lees voor gebruik altijd eerst de bijsluiter in de verpakking.

Samenstelling:
Het werkzame bestanddeel van het geneesmiddel is paracetamol; één tablet bevat 500 mg paracetamol.
De andere bestanddelen (de hulpstoffen) van Paracetamol SAM 500 mg zijn: microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxymethylzetmeel en magnesiumstearaat (E470B).

Dosering
Volwassenen:
1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag
Kinderen:
4 - 6 jaar: ½ tablet van 500 mg per keer, maximaal 3-4 keer per dag
6 - 9 jaar: ½ tablet van 500 mg per keer, maximaal 4-6 keer per dag
9 -12 jaar: 1 tablet van 500 mg per keer, maximaal 3-4 keer per dag
12-15 jaar: 1 tablet van 500 mg per keer, maximaal 4-6 keer per da

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Registratiehouder:
Healthypharm B.V.
Nieuwe Donk 3
4879 AC Etten-Leur

Paracetamol  is te gebruiken bij:
- Griep
- Bijholteontsteking
- Neusverkoudheid
- Keelpijn
- Menstruatiepijn
- Migraine
- Koorts
- Spierpijn
- Pijn
- Artrose (versleten gewrichten)

Lees vóór gebruik de bijsluiter! Paracetamol buiten bereik van kinderen houden.
Paracetamol niet gebruiken bij overgevoeligheid voor paracetamol of een ander bestanddeel van de tabletten.

Disclaimer: i.v.m. schaarste kan het merk dat u ontvangt varieren!
De hoeveelheid en inhoud niet, deze is naar hetgeen u besteld!